-20%влевовправо
Шліфувальна машина для стін Worcraft DS07-215, шліфмашина для стелі
- Готово до відправки
- Код: 13045
8 300 ₴
6 650 ₴
+380 (48) 753-81-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ПОТУЖНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Двигун потужністю 710 Вт допоможе впоратися з проведенням робіт по шліфуванню різних бетонних поверхонь, наприклад, стель, стін.
- Діаметр диска 215 мм і діаметр всмоктуючої труби 32 мм - ідеальне поєднання компактності та продуктивності. З легкістю виконуйте шліфування стін і стель, видаляйте залишки фарби, шпалер і зайвої штукатурки.
- Регульована швидкість обертання 800-1700 об/хв дозволить впоратися з великим діапазоном робіт.
- Можливість роботи зі шліфувальним папером різної зернистості.

ЗРУЧНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ РОБОТИ
- Плавний пуск забезпечує початок роботи без ривків і вібрації, а також дозволяє уникнути передчасного зносу деталей і вузлів.
- 2х стрічкова LED-підсвітка робочої зони.
- Телескопічна штанга довжиною 2 метри - оптимально налаштовуйте інструмент під свій зріст і завдання.
- Робота за рахунок орбітального обертання.
- Мережевий шнур PVC стійкий до високих температур. Він довговічний, відрізняється хімічною і вогнестійкістю
- Практична система на липучці дозволить міняти шліфувальні диски різної зернистості без витрати часу і додаткових інструментів.

НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
- Багатошарова заливка обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
- Міцний корпус з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
- Покращені шестерні забезпечать зниження шуму і вібрації під час робіт.
- Термостійке мастило збільшить термін служби інструменту.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.

КОМПЛЕКТАЦІЯ
- шліфувальна машина для стін DS07-215;
- залізні шайби 2 шт.;
- шестигранний ключ;
- роз'єми 2 шт.;
- труба для збору пилу;
- комплект наждачного паперу зернистості 60#, 80#, 120#, 150#, 180#, 240#;
- інструкція;
- гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 215 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан | Новий |
| Потужності виробництва | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавний пуск | Так |
| Діаметр наждакового паперу | 225 мм |
| Діаметр труби | 32 мм |
| Потужність світлодіодного підсвічування | 7 Вт |
| Мішок для пилу | Так |
- Ціна: 6 650 ₴








