-23%Зварювальна маска Mächtz Хамелеон MWH-2/154, 93х43
- Готово до відправки
- Код: 11073
980 ₴
750 ₴

Зварювальна маска MWH-2/154 з фільтром автоматичного затемнення – призначена для надійного захисту очей та обличчя користувача від шкідливого впливу ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, іскор та бризок при роботі з будь-якими видами зварювальних апаратів та апаратів плазмового різання.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
- Розмір оглядового вікна: 93х43 мм
- Час спрацьовування світлофільтру: 1/15000
- Регулювання ступеня затемнення: 9-13 DIN
- Регулятор чутливості світлофільтра
- Час перемикання у світлий стан: 0,2-0,8 с
- Для всіх видів зварювання

-
Універсальність маски дозволяє використовувати її при будь-яких роботах по зварюванню або різанню металу в режимах MMA, MIG/MAG, TIG, CUT та інших, а також під час зачищення зварювальних швів.
-
Точне регулювання ступеня затемнення в межах 9-13 DIN, не знімаючи маску, дозволяє легко підлаштуватись під необхідну роботу. Залежно від типу металу, сили струму та освітленості робочої зони.
-
Живлення світлофільтру здійснюється високоефективними сонячними фотоелементами, а також літієвою батареєю.

-
Широка зона видимості завдяки великому оглядовому вікну дозволяє легко контролювати всі процеси роботи.
-
Чітка передача зображення без викривлення, завдяки високому класу оптики світлофільтру - 1/2/1/2.
-
Багатоступінчасте регулювання параметрів наголовника дозволяє користувачу легко підлаштувати маску під себе.
-
Високий комфорт роботи та низький рівень втоми. Модель оснащена спеціальною поворотною системою, яка переміщує центр маси на рівень центру голови зварювальника.

-
Високоміцний пластик стійкий до механічних та термічних впливів, значно продовжує термін експлуатації маски.

-
Безперервне відстеження дуги двома незалежними датчиками забезпечує своєчасне затемнення світлофільтру.
-
Максимальна безпека очей та обличчя користувача завдяки високому показнику швидкості спрацьовування світлофільтру – 1/15000 секунди.
-
Надійний захист органів дихання завдяки можливості використання маски одночасно з респіратором.
-
Мінімальне навантаження на шию завдяки полегшеному корпусу виконує важливу роль при тривалій роботі.

- Зварювальна маска MWH-2/154;
- Інструкція;
- Гарантійний талон;
- Пакувальна коробка.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Живлення маски | Акумулятор |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Потужності виробництва | Китай |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 10 мм |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 43 мм |
| Ширина оглядового вікна | 93 мм |
- Ціна: 750 ₴






