-21%влевовправо
Зарядний пристрій Worcraft CLC-20V-2.4Н, 60Вт
- Готово до відправки
- Код: 13175
830 ₴
655 ₴
+380 (48) 753-81-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Зарядний пристрій є частиною лінійки
ONE FOR ALL – універсальна батарея для більш ніж 100 видів інструментів


- Пристрій призначений для швидкої зарядки акумуляторних батарей лінійки ONE FOR ALL ТМ Worcraft.
- Номінальна напруга 220 В
- Максимальна потужність 60 Вт
- Номінальна частота 50 Гц
- Вихідна номінальна напруга 21 В (DC)
- Вихідний номінальний струм 2,4 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки, Захист від перегріву, Захист від перезаряду |
| Потужності виробництва | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.6 кг |
- Ціна: 655 ₴









